Кариу жанындағы техникалық-экономикалық колледжде салауатты өмір салты апталығы өтті.

[Дата публикации: 02.03.2022, 09:50:55, жариялауды: Umit Khuangan]

Қарағанды облысы бойынша типтік білім алушылар арасында функционалдық сауаттылық апталығын өткізу шеңберінде оқу ордамыздың колледжінде сауатты өмір салты апталығы өтті. Апталық барысында әртүрлі іс-шаралар өткізілді.  Апта басында бірінші курс балалары челлендж ұйымдастырды. Ал апта бойы студенттерге салауатты өмір салтын және дене шынықтырумен айналысуды насихаттау бойынша бейнероликтер конкурсын, спорттың әртүрлі түрлері бойынша жарыстар ұйымдастырылды. Спорттық апта Қарағанды индустриялық университеті жанындағы Техникалық-экономикалық колледж студенттері арасындағы қызықты спартакиадамен аяқталды. Колледж топтарының арасында орындар келесідей бөлінді:
К-21 -1 орын,
Э-21-2 орын,
ССП-21-3 орын,
Т-21-4 орын
Осы іс-шаралардың барлығы жастардың дене сауаттылығын насихаттау мақсатында өткізілді.

Просмотров: 1  155
02.03.2022, 09:50:55, Umit Khuangan Тараулар: Жаңалықтар