Парасаттылық мектебі мен “Саналы ұрпақ” студенттік клубы “Академиялық адалдық Кодексінің қағидаттары мен әдеп қағидаларының нормаларын түсіндіру” бойынша кураторлық сағат өтті

[Дата публикации: 01.03.2022, 14:38:18, жариялауды: Umit Khuangan]

Парасаттылық мектебі мен “Саналы ұрпақ” студенттік клубының әдістемелік апталығы шеңберінде Қарағанды индустриялық университетінің сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл жоспарына сәйкес “Sanaly urpaq” жобасы шеңберінде 1,2 курс білім алушыларымен сессияны тапсыру кезінде Академиялық адалдық Кодексінің қағидаттары мен әдеп қағидаларының нормаларын түсіндіру бойынша кураторлық сағаттар өткізілді.
КарИУ білім алушылары өткір кәсіби бәсекелестіктің өсуі жағдайында еңбек нарығында қажеттілік Академиялық адалдық қағидаттары мен парасаттылық стандарттарын орындау үлкен жауапкершілік екенін ескере отырып, университет қабырғасында да, одан тыс жерлерде де басқалармен қарым-қатынаста да интеллигенттіктің, парасаттылық пен мәдениеттің үлгісі болып табылатындығын назарға алады.
Кураторлық сағаттарда Академиялық адалдық Кодексінің және КарИУ этика кодексінің мақсаттары мен міндеттері түсіндірілді, екі құжаттың негізгі ережелері, жауапкершілік түрлері және бұзушылықтар кезінде жазаларды қолдану тәртібі егжей-тегжейлі қаралды.
Студенттер сессияны өткізу, академиялық адалдық қағидалары бойынша өздерін қызықтырған сауалдарын қойды.

01.03.2022, 14:38:18, Umit Khuangan Тараулар: Жаңалықтар