Академик Е.Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университетінде “Студенттік өзін-өзі басқару органдарының өңірлік” форумы өтті.

[Дата публикации: 28.02.2022, 11:42:02, жариялауды: Umit Khuangan]

Форумға Қарағанды қаласының барлық ЖОО-ның өзін-өзі басқару комитеттері мен белсенді студенттер қатысты. Форум барысында студенттер тренинг-ойындарға қатысып, ораторлық өнер, студенттік өзін-өзі басқару органдарының мәртебесі тақырыптарында семинар-тренингке қатысты.

Форумға Қарағанды Индустриялық университетінің белсенді студенттері: Студенттік Парламент президенті Тілеубек Арайлым және парламент мүшесі Меңдіғалиева Ұлдана, “Саналы Ұрпақ” студенттік клубының жетекшісі Қапанова Сәттігүл және клуб мүшесі Сарсенова Жайлыгуль, “Қамқор” еріктілер орталығының жетекшісі Ибраева Адина және клуб мүшесі Ибраева Амина қатысты.

Форум соңында қатысушылардың арасынан ерекше көзге түскен студентіміз- Тілеубек Арайлымға сөз берілді, және барлық қатысушыларға арнайы сертификат табысталды.

28.02.2022, 11:42:02, Umit Khuangan Тараулар: Жаңалықтар