“Экономика және бизнес” кафедрасының студенттері “Атамекен” Ұлттық Кәсіпкерлер палатасы филиалында сабақ өткізді

[Дата публикации: 28.02.2022, 11:35:22, жариялауды: Umit Khuangan]

2022 жылдың 23 ақпанында “Экономика және бизнес” кафедрасының аға оқытушысы Тургумбаева г.Т. “Атамекен”ҰКП-да ЭФО-19, УиА-19, УиА-21с, МсП-21с топтарының студенттерімен далалық сабақ өткізді.

“Атамекен” Ұлттық Кәсіпкерлер палатасының теміртаулық өкілдігінде кафедра филиалы жұмыс істейді.

Студенттер кәсіпкерлікпен айналысатын теміртаулықтардың саны, кәсіпкерлерді қолдаудың түрлі шаралары және бизнесті дамытудың мемлекеттік бағдарламалары туралы білді. Сондай-ақ, студенттер салық басқармасы мамандарынан жеке тұлғалармен жұмыс бойынша кеңес алып, қызметтер тізбесімен таныса алды.

Дәл осы ғимаратта кәсіпкерлерді қолдау республикалық орталығы орналасқан, ол да жас кәсіпкерлерді ақысыз негізде қолдайды. Егер сіздің идеяңыз болса және сізге кеңес пен қолдау қажет болса, онда сіз тікелей осы орталықтарға немесе ҚарИУ кәсіпкерлік мектебінің басшысы Г. Т. Тургумбаеваға жүгіне аласыз. Сіздер үшін керемет мүмкіндіктер!!!

28.02.2022, 11:35:22, Umit Khuangan Тараулар: Жаңалықтар