Металлургия және машина жасау факультетінде ашық сабақ өтті

[Дата публикации: 28.02.2022, 14:23:30, жариялауды: Umit Khuangan]

Қарағанды индустриялық университетінде әдістемелік апталықты өткізу аясында “Металлургия және машина жасау” факультеті бойынша “жоғарғы үрлеуден 360 тонна оттекті конвертерде Болатты балқыту”виртуалды тренажерін пайдалана отырып, ашық сабақтар өткізілді. Сабақты металлургия магистрі, “Металлургия және материалтану” кафедрасының аға өкілі и.А. Пикалова “қара металдар металлургиясы” және “түсті металдар металлургиясы”білім беру бағдарламалары бойынша оқитын студенттерге өткізді.
Бұл сабақтың мақсаты студенттерді Конвертер құрылғысымен және болат өндірісіндегі бастапқы материалдармен таныстыру, студенттерге “конвертердегі болат балқыту “виртуалды моделін қолдана отырып, Конвертерде болат балқытуды үйрету болды.

Просмотров: 1  185
28.02.2022, 14:23:30, Umit Khuangan Тараулар: Жаңалықтар