«ШЕРХАН МҰРТАЗАНЫҢ МҰРАСЫ – АДАЛДЫҚТЫҢ ЖЕБЕСІНДЕЙ»

[Дата публикации: 07.02.2022, 16:03:57, жариялауды: Umit Khuangan]

«ШЕРХАН МҰРТАЗАНЫҢ МҰРАСЫ – АДАЛДЫҚТЫҢ ЖЕБЕСІНДЕЙ»

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің бастамасымен «Шерхан Мұртазаның мұрасы – адалдықтың жебесіндей» тақырыбында кезекті онлайн адалдық сағаты өтті. Адалдық сағатына Қарағанды Индустриялық университетінің студенттері де белсене қатысты.

Адалдық сағатының барысынба адалдық, ұят секілді құндылықтарды жастардың бойына сіңіру арқылы адал еңбек пен рухани адамдық қасиеттер жоғары бағаланатын, жемқорлықсыз парасатты қоғам құруға болады деп сенім білдіреді.

07.02.2022, 16:03:57, Umit Khuangan Тараулар: Жаңалықтар