ҚАРАҒАНДЫ ИНДУСТРИЯЛЫҚ УНИВЕРСИТЕТІНІҢ СТУДЕНТІ “ТМД-НЫҢ ҮЗДІК СТУДЕНТІ -2022” АТТЫ ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ҒЫЛЫМИ КОНФЕРЕНЦИЯСЫНЫҢ ЖЕҢІМПАЗЫ АТАНДЫ

[Дата публикации: 28.02.2022, 11:49:45, жариялауды: Umit Khuangan]

” ТМД-НЫҢ ҮЗДІК СТУДЕНТІ -2022″ АТТЫ ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ҒЫЛЫМИ КОНФЕРЕНЦИЯСЫ

Байқау Халықаралық студенттер ассоциясының «Бөбек» Жалпыұлттық қозғалысы» заңды тұлғалардың қауымдастық нысанындағы бірлестігінің қолдауымен ұйымдастырылды.

Байқауға халықаралық, республикалық және аймақтық олимпиадалардың, конференциялардың, жобалардың, орындаушылық байқаулардың жүлдегерлері; қоғамдық жастар қозғалыстарының көшбасшылары мен белсенділері; ҚР ұлттық құрамасының мүшелері қатысқан болатын.

Соның ішінде тарих ғылымының магистрі Солтан Мағира Сұлтанқызының жетекшілігімен , Қарағанды Индустриялық университетінің Фармацевтикалық өндіріс технологиясы мамандығында білім алатын 2 курс студенті Жимахан Әсел Нұрболқызы қатысып, 1 дәрежелі дипломмен сонымен қатар “ТМД-НЫҢ ҮЗДІК СТУДЕНТІ -2022″ төсбелгісімен марапатталды.

✍️Халықаралық студенттер ассоциясының «Бөбек» Жалпыұлттық қозғалысы» заңды тұлғалардың қауымдастық нысанындағы бірлестігінің қолдауымен шығарылатын, еліміздің жастарын
қолдау үшін қолға алынған халықаралық «Үздік студент» жобасы аясында «ТМД Үздік студенті» атты талантты жастар кітап жинағының ІV-ші шығарылымына ғылыми мақаласы ” Кибербуллинг және жастар арасындағы толеранттылық мәселесі” жарық көрді. Мақала үздік деп танылып, І дәрежелі дипломмен марапатталды!

28.02.2022, 11:49:45, Umit Khuangan Тараулар: Жаңалықтар