«ЖОО ҮЗДІК ОҚЫТУШЫСІ – 2021» конкурсының ЖЕҢІМПАЗДАРЫ АНЫҚТАЛДЫ

[Дата публикации: 25.01.2022, 14:31:27, жариялауды: Ольга Пак]

«Жоғары оқу орнының Үздік оқытушысы – 2021» конкурсының жеңімпаздарының есімдері белгілі болды. Республикалық конкурстық комиссия мамандық бойынша үздіктердің үздігін таңдады. Қазақстанның 45 жоғары оқу орнының 150 оқытушысы жеңімпаз атанды.
«ТМжК» кафедрасының доценті Жасұлан Аманжолұлы Ашкеев және «МҚӨ» кафедрасының доценті Андрей Валерьевич Волокитин «ЖОО Үздік оқытушысы – 2021» конкурсының жеңілпаздары атанды.
Қарағанды индустриялық университеті «ЖОО Үздік оқытушысы» атағының иегерлерін жоғары жетістігімен құттықтап, ғылыми және білім беру қызметінде одан әрі табыстар тілейді!

Просмотров: 1  410
25.01.2022, 14:31:27, Ольга Пак Тараулар: Жаңалықтар