10 ҚАҢТАР ЖАЛПЫҰЛТТЫҚ АЗА ТҰТУ КҮНІ

[Дата публикации: 10.01.2022, 09:33:07, жариялауды: Umit Khuangan]

Қарағанды индустриялық университетінің ұжымы әскери қызмет барысында ерлік пен батырлық танытып, елдегі қауіпсіздік пен қоғамдық тәртіпті сақтап, өз борышын соңына дейін адал орындап, қаза тапқан әскери қызметшілердің, құқық қорғау органдары қызметкерлерінің туыстары мен жақындарына қайғырып көңіл айтады. Қаза тапқан бейбіт тұрғындардың отбасыларына да көңіл айтамыз. Бұл – біздің халқымыз үшін орны толмас қаза.
Тәртіпсіздік кезінде жарақат алғандардың барлығының тезірек сауығып кетуін тілейміз.
Еліміз үшін осы қиын күндерде Отанымыздың болашақ тағдыры үшін толық жауапкершілікті өз мойнына алған, қоғамдық тәртіп орнатуда теңдесіз шаралар қабылдаған Қазақстан Республикасының Президенті Қасым-Жомарт Кемелұлы Тоқаевтың жанына топтасуға шақырамыз. Оның қабылдаған дұрыс шараларының арқасында санаулы күндер ішінде қалаларда тәртіп пен заңдылық орнатылды, елдегі жағдайды тұрақтандыруға қол жеткізілді.
Мемлекет басшысының шешімді саясаты әрбір қазақстандыққа біздің еліміз осы сынақтардан лайықты түрде шығатынына, мемлекеттілігіміздің дамуының және саяси процестерді демократияландырудың жаңа кезеңі басталатынына сенім ұялатады!

Просмотров: 1  469
10.01.2022, 09:33:07, Umit Khuangan Тараулар: Жаңалықтар