«ТМД үздік педагогы – 2021» халықаралық конкурсы

[Дата публикации: 30.12.2021, 11:54:10, жариялауды: Umit Khuangan]

Техника ғылымдарының кандидаты, «Құрылыс» кафедрасының аға оқытушысы Конакбаева Асель Ныгметоллаевна 2021 жылдың қазан айында «Бобек» Жалпыұлттық қозғалысы» қауымдастығы нысанындағы заңды тұлғалар бірлестігінің ұйымдастыруымен өткен «ТМД үздік педагогы – 2021» халықаралық конкурсына қатысты. Бұл жобаға Қазақстан Республикасының, Өзбекстан Республикасының, Әзірбайжан Республикасының, Қырғыз Республикасының, Тәжікстан Республикасының, Беларусь Республикасының, Ресей Федерациясының үздік педагогтары қатысты.

Конкурсқа қатысу үшін «Көп компонентті цементтерді өндіру кезінде әртүрлі техногендік өнімдерді кәдеге жарату» тақырыбына мақала дайындалды. Бұл мақалада цемент өндіру әдістері қарастырылады. Цемент өндірісі негізінен құрылыста қолдану қажеттілігіне байланысты. Цемент өндірісінің технологиясы тау-кен, металлургия салаларының қалдықтарын, сондай-ақ осы өндірістердің жанама өнімдерін пайдалануға мүмкіндік береді. Мақала Қазақстан ғалымдарының Конгрессімен (Қазақстан, Нұр-сұлтан) бірлесіп «Үздік педагог» халықаралық жобасы аясында іске қосылған Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдерінің ғылыми – педагогикалық қызметкерлерінің «Білім берудегі үздіктер-2021» кітап топтамасының бірінші нөмірінде жарияланды.

Нәтижесінде Асель Ныгметоллаевна 1 дәрежелі дипломмен, «Үздік педагог – 2021» төсбелгісімен марапатталды.

Просмотров: 2  066
30.12.2021, 11:54:10, Umit Khuangan Тараулар: Жаңалықтар