«Болашақ» халықаралық стипендиясы

[Дата публикации: 29.12.2021, 10:14:58, жариялауды: Umit Khuangan]

«Болашақ» халықаралық стипендиясы Қазақстан Республикасының — Тұңғыш Президенті – Елбасы Н.Ə.Назарбаевтың 1993 жылғы 5 қарашадағы Қаулысымен құрылған.
Бағдарламаның мақсаты – ел экономикасының басым секторлары үшін кадрлар мен мамандар даярлау.

Бағдарлама академиялық оқуды (магистратура, докторантура) және әлемнің жетекші компаниялары мен университеттерінде ғылыми-өндірістік тағылымдамадан өтуді қамтиды.
Біздің университеттен ТМжК кафедрасының меңгерушісі Ногаев Кайрош Абилович «Болашақ» Халықаралық стипендиясы иегері атанды.

Сізге шығармашылық шабыт, сарқылмас қуат, жаңа жетістіктер, табыстар мен жеңістер тілейміз!

Просмотров: 1  470
29.12.2021, 10:14:58, Umit Khuangan Тараулар: Жаңалықтар