«Экономикалық ойындар және шығармашылық» викторинасы

[Дата публикации: 17.11.2021, 11:30:21, жариялауды: Umit Khuangan]

2021 жылдың 16 қарашасында әдістемелік апта аясында «Экономикалық ойындар мен шығармашылық» викторинасы өткізілді, онда поэзия мен ауызша халық шығармашылығы пайдаланылды, бұл оқу процесінде маңызды, өйткені поэзия мен тұжырымның басты айырмашылығы-поэзия сөзден олар білдіретін нәрсеге әкеледі.
Викторина экономика және құрылыс факультетінің «Экономика және бизнес» кафедрасының аға оқытушысы М.А. Латыповамен өткізілді.
Викторинаның мақсаты бухгалтерлік есеп бойынша білімді, ойлаудың мақсаттылық деңгейін, мәтіннің тасымалданатын мағынасын түсіну және пайдалану қабілетін, пайымдардың саралануы мен мақсаттылығын, олардың тереңдігінің дәрежесін тексеру болды.
Ойын бірнеше кезеңнен тұрады, олар шартты түрде бухгалтерлік есеп бойынша теориялық материалды білуге бөлінеді.
Ойын барысында студенттер қойылған сұрақтарға жауап іздеуде-жинақталған білімдерін қолданды, шығармашылық қабілеттерін, деректерді талдау, жүйелеу, ойлау, жалпылау және қорытынды жасау қабілеттерін көрсетті.
Викторина соңында дұрыс жауаптар саны мен жинаған баллдарын ескере отырып, қорытынды шығарылды. Ең көп ұпай жинаған Команда жеңімпаз атанды.

17.11.2021, 11:30:21, Umit Khuangan Тараулар: Жаңалықтар