«Энергетика, көлік және басқару жүйесі» факультетінің әдістемелік апталығының аясында «Кейс-технология» атты мастер-класс өтті

[Дата публикации: 25.11.2021, 14:07:57, жариялауды: Umit Khuangan]

«Энергетика, көлік және басқару жүйесі» факультетінің әдістемелік апталығын өткізу аясында «Кейс-технология» атты мастер-класс өтті, оған университеттің Профессорлық-оқытушылар құрамы қатысты. Шеберлік сабақты техника ғылымдарының докторы, «Жасанды интеллект технологиясы» кафедрасының профессоры Ө.Ү. Үмбетов дайындады.

Білім беру жүйесіндегі өзгерістерге байланысты педагогикалық теория мен практикада қазіргі заманғы білім беру технологияларына үлкен мән беріледі, олар орта, орта арнаулы және жоғары оқу орындарында барған сайын қарқынды пайдаланылуда. Еңбек нарығындағы бәсекелестік, жұмыс берушілердің қатаң талаптары, өз саласында үнемі өзін-өзі тәрбиелеуге қабілетті мамандарды даярлау қажеттілігі оқу процесіне жаңа, уақытты қажет ететін оқыту әдістерін енгізуді анықтайды.
Бұл мастер-класстың мақсаты – жоғары оқу орнының оқу процесінде кейс-технология сияқты әдісті қолданудың орындылығын теориялық-әдіснамалық талдау.

Үмбетов Ө.Ү. өзінің жұмыс тәжірибесімен бөлісіп, білім алушылардың бойында жаңа қасиеттер мен біліктерді қалыптастыруға емес, білімді игеруге бағытталған нақты немесе ойдан шығарылған жағдайлар негізінде оқытуды жүргізуге мүмкіндік беретін ұсынылып отырған технологияны ашты.

25.11.2021, 14:07:57, Umit Khuangan Тараулар: Жаңалықтар