ҚарИУ-да кәсіпкерлік дағдылар мен кәсіпкерлік сананы дамыту бойынша мастер-класс өтті

[Дата публикации: 30.11.2021, 15:34:41, жариялауды: Umit Khuangan]

30 қарашада «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында университетіміздің экономика және бизнес кафедрасында жұмыс істейтін кәсіпкерлік мектебінің бағдарламасымен бірлесе ұйымдастырған кәсіпкер Мадина Тургумбаеваның қатысуымен мастер-класс өтті. М.Тургумбаева заманауи primekids.astana балабақшаларының және перделер салонының негізін қалаушы.

Іс-шараның мақсаты – студенттерді кәсіпкерлік қызметтің негіздерімен таныстыру, жастардың жұмысқа орналасу мүмкіндіктерін арттыру, тәуелсіз және табысты болуды үйрену.
Кездесу жағымды және достық атмосферада өтті. Кездесуде Мадина өзінің жетістігінің құпиясымен бөлісті, студенттік кезден бастап өзінің кәсіпкерлік жолын қалай бастағаны туралы айтып берді. Ол студенттердің сұрақтарына жауап беріп, бизнесті неден және қалай дұрыс бастау жолдарымен бөлісті.

Кездесу және пайдалы ақпарат үшін Тургумбаева Мадинаға алғысымызды білдіреміз!

30.11.2021, 15:34:41, Umit Khuangan Тараулар: Жаңалықтар