Техникалық мамандықтарға арналған қашықтықтан оқытуды жүргізу технологиясы

[Дата публикации: 24.11.2021, 13:37:10, жариялауды: Umit Khuangan]

Ағымдағы жылдың 24 қарашасында «Энергетика» кафедрасында «Энергетика, көлік және басқару жүйелері» факультетінің әдістемелік апталығы аясында «Техникалық мамандықтарға арналған қашықтықтан оқытуды жүргізу технологиясы» атты мастер-класс өтті, оған университеттің ПОҚ қатысты.

Шеберлік сабағын «Энергетика» кафедрасының аға оқытушысы С. Н.Камарова дайындады. Мастер-класс аясында оқытушы өзінің жұмыс тәжірибесімен бөлісті, қашықтықтан оқытудың ұсынылған технологиясын ашты.
Білім беру сапасына мұғалімді таңдау әрқашан басты мақсат болып табылады және ең алдымен классикалық дидактикалық мектепке негізделген жеке немесе жалпы қабылданған білім әдіснамасы, оқу процесінің техникалық жабдықталуы және мотивацияның әртүрлі құралдары арқылы қамтамасыз етіледі. Мысал ретінде «Көмірді електен талдау» тақырыбында дидактикалық оқу әзірлемесі ұсынылды. Дамудың ерекшелігі-оқу материалы дәріс тақырыбын тану кезеңдеріне сәйкес құрылымдалған, логикалық мағыналы, студенттердің кәсіби дағдыларын қалыптастыру мен дамыту үшін практикалық мәселені шешуде қолданылады.

24.11.2021, 13:37:10, Umit Khuangan Тараулар: Жаңалықтар