«Ойындар жасау» студенттік клубы

[Дата публикации: 11.11.2021, 14:32:57, жариялауды: Umit Khuangan]

Қарағанды индустриялық университетінде Пи-21 Плотников Сергей және Шахов Никита белсенділерінің күшімен, аға оқытушы Титова Ж.И. жетекшілігімен «Ойындар жасау» студенттік клубы құрылды.
Студенттік клубтар студенттерге өз идеяларын жүзеге асыруға және оларды шындыққа айналдыруға мүмкіндік береді. Студенттік клубтарға қатысу студенттерге академиялық және академиялық емес тәжірибе арасындағы байланыстырушы буын болып табылатын клубтарды өз бетінше басқару арқылы зияткерлік және көшбасшылық қабілеттерін кеңейтуге мүмкіндік береді.
Студенттік клубтарға қатысу көптеген артықшылықтар береді: жаңа достар табу мүмкіндігі, жаңа дағдыларды дамыту, командада жұмыс істеу, мақсат қою және оған қол жеткізу мүмкіндігі, шығармашылықты дамыту, сондай-ақ қызықты және көңілді уақыт өткізу.
Бұл клубтың мақсаты-компьютерлік ойындар құруды үйрену ғана емес, сонымен қатар командада да, жеке де жұмыс істеуді үйрену. Клуб әр бейсенбі күні сағат 16:00-де бас ғимараттың 220 кабинетінде сіздерді күтетін болады.

In Karaganda Industrial University, the student club «Creation of Games» was created by the efforts of activists of gr. PI-21 Plotnikov Sergey and Shakhov Nikita under the guidance of senior lecturer Titova Zh.I.
Student clubs provide students with the opportunity to implement their ideas and turn them into reality. Involvement in student clubs gives students the opportunity to expand their intellectual and leadership abilities by independently managing clubs, which are the link between academic and non-academic experience.
Participation in student clubs gives many advantages: the opportunity to make new friends, develop new skills, work in a team, the ability to set and achieve goals, the development of creativity, as well as an interesting and fun pastime.
The goal of this club is not only to learn how to create computer games, but also to learn how to work both as a team and individually. The CLUB will always be open on Thursdays at 16:00 in room 220 of the main building.

11.11.2021, 14:32:57, Umit Khuangan Тараулар: Жаңалықтар