Қара және түсті металлургияның заманауи тенденциялары

[Дата публикации: 18.11.2021, 18:23:53, жариялауды: Umit Khuangan]

Бүгін Қарағанды индустриялық университетінде Металлургия және Материалтану кафедрасының ұйымдастыруымен “Рухани жаңғыру” бағдарламасын жүзеге асыру барысында “Қара және түсті металлургияның заманауи тенденциялары” атты тренинг-семинар ұйымдастырылып, қатысушыларға сертификаттар таратылды. Техника ғылымдарының докторы, профессор Нурумгалиев А.Х. білім алушыларға иновациялық технологияларды қолданудың бірқатар артықшылықтары мен тиімді жақтарына тоқталып өтті. Семинарда металлургияның сан қырлы салаларына тоқталып, қазіргі кездегі өзекті мәселелері көтерілді. Семинар-тренинг өте жоғары деңгейде өткізіліп қатысушыларға ерекше әсер қалдырды.

18.11.2021, 18:23:53, Umit Khuangan Тараулар: Жаңалықтар