Криворожск ұлттық университетінің профессоры ҚарИУ оқытушыларына арналған оқыту семинарын өткізді

[Дата публикации: 29.11.2021, 20:26:34, жариялауды: Umit Khuangan]

Криворожск ұлттық университетінің профессоры Тытюк Валерий Константиновичтің жұмыс жоспарын іске асыру шеңберінде 2021 жылғы 29 қарашада КарИУ-да «Жасанды интеллект технологиялары» және «Энергетика» кафедраларының оқытушыларына арналған «Карьерлік экскаваторлардың мехатрондық жүйелерін басқаруды цифрландыру» тақырыбында оқыту семинары өткізілді.

Профессор Тытюк В.К. семинарға қатысушыларды карьерлік экскаваторлардың электромеханикалық жүйесін компьютерлік модельдеу әдістерімен таныстырды. Интегралды электромеханикалық жүйенің ұсынылған моделін украиндық әріптестер Matlab және SimPower Systems сияқты бағдарламалық құралдарды қолдана отырып жасаған.

Өткен семинар профессор-оқытушылар құрамының үлкен қызығушылығын тудырды. Шетелдік профессордың біздің университетке сапары 2021 жылдың 16 желтоқсанына дейін жалғасады.

29.11.2021, 20:26:34, Umit Khuangan Тараулар: Жаңалықтар