«ТМД үздік жас ғалымы-2021»

[Дата публикации: 11.11.2021, 16:58:51, жариялауды: Umit Khuangan]

Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдерінің «Үздік жас ғалымдар – 2021» IV Халықаралық кітап басылымы ТМД жас ғалымдарының ғылымы мен тұлғалық табыстарын насихаттауға бағытталған бірегей жоба болып табылады.
Бұл жобаға Беларусь Республикасынан, Ресей Федерациясынан, Қазақстан Республикасынан, Өзбекстан Республикасынан, Тәжікстан Республикасынан, Қырғызстан Республикасынан ғылымды одан әрі интеграциялаудағы халықаралық ынтымақтастық шеңберінде түрлі мәселелер бойынша ғылыми әзірлемелерге әуес жас және талантты адамдар қатысты.

Біздің университеттің докторанты Есболат А.Б. ТМД ғылыми-білім беру мекемелері арасында 2021 жылғы Үздік жас ғалым ретінде II дәрежелі дипломмен және төсбелгімен марапатталды.

Сізді жоғары жеке қасиеттеріңіздің тікелей растауы болып табылатын лайықты марапатқа ие болғаныңызбен құттықтаймыз. Сізге одан әрі табысты өмір жолын, ауқымды мақсаттарды тез арада іске асыруды тілейміз.

11.11.2021, 16:58:51, Umit Khuangan Тараулар: Жаңалықтар