Фирмаішілік білімді қазіргі жағдайдаға сай қалыптастыру және дамыту тиімділігі

[Дата публикации: 17.11.2021, 16:34:45, жариялауды: Umit Khuangan]

Кез-келген ұйымның жетістігі көбінесе оның білімді пайдалану және қолда бар ресурстардан пайда алу қабілетіне байланысты. Бүгінгі таңда маманның мансабы өмір бойы процесс болып табылады, оның аясында жеке тұлға өзінің оқу және кәсіби іс-әрекет процесін дербес анықтайды және реттейді; сонымен бірге бұл жеке тұлға өз қызметінің бағытын реттеу тәсілдерін бірнеше рет қалыптастыра, өзгерте және біріктіре алады, тіпті бір уақытта бірнеше кәсіби салаларда жұмыс істей алады. Сонымен бірге, білім беру жүйесіне деген көзқарас дәстүрлі деңгейлік тәсілден өзгерді, үздіксіз оқыту тұжырымдамасына ауысады (мансап пен әлеуметтік қауіпсіздікке деген сенім жұмысқа орналасу фактісі емес, қабілет); мансап тек әлеуметтік тану мен беделмен ғана емес, сонымен бірге жеке жетістік тұрғысынан да қарастырылуда.
Сондықтан білімді қалыптастыру, дамыту және басқару мәселелері КарИУ үшін, корпоративтік мәдениет пен инфрақұрылымның мүлдем жаңа түрлерін құру және қайта құру үшін өзекті болып табылады.

📌2021 жылдың 15-19 қараша аралығында «Экономика және құрылыс» факультетінің әдістемелік апталығы басталды. Әдістемелік жоспар негізінде 2021 жылдың 15 қарашасында э.ғ.к., профессор З. С. Гельманова университеттің профессор-оқытушылар құрамы мен магистранттары үшін «Қазіргі жағдайда Фирмаішілік білімді қалыптастыру мен дамытудың тиімділігі» тақырыбында әдістемелік семинар өткізді.

Әдістемелік семинардың мақсаты қазіргі жағдайда білімді қалыптастыру, дамыту және басқарумен байланысты негізгі ережелерді зерттеу, сонымен қатар заманауи маманның білімін тиімді қалыптастыруға және дамытуға ықпал ететін құралдарды әзірлеу болды.

17.11.2021, 16:34:45, Umit Khuangan Тараулар: Жаңалықтар