Қарағанды индустриалды Университетінде “жасанды интеллект технологиясы” кафедрасының студенттеріне қонақ дәрісі өтті

[Дата публикации: 04.10.2021, 10:30:02, жариялауды: Umit Khuangan]

2021 жылдың 1 қазанында Қарағанды индустриялық университетінде “жасанды интеллект технологиялары” және “бағдарламалық инженерия”білім беру бағдарламаларының студенттеріне арналған жаңа оқу жылындағы алғашқы қонақ дәрісі өтті.
“Қарағанды облысының ақпараттандыру, мемлекеттік қызмет көрсету және мұрағаттар басқармасы “ММ экономика салаларын цифрландыру бөлімінің басшысы Жұмаханов Мейіржан Медеубайұлы дәріс оқыды.
Кездесу барысында ” жасанды интеллект технологиясы “кафедрасының студенттері мен ПОҚ Басқарманың қызметі және жалпы Қазақстанда, атап айтқанда Қарағанды облысында денсаулық сақтау, білім беру, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, көлік, ауыл шаруашылығы, құрылыс, Әлеуметтік саланы цифрландыруды дамыту туралы білді.
Спикер тыңдаушыларға “ашық қала” порталының, “интеграциялық шина” платформасының жұмысы, “Терриконовая долина” жобасы, Қарағанды облысының Бірыңғай үйлестіру орталығының senim109 мүмкіндіктері туралы айтып, студенттер мен оқытушылардың талқыланған тақырыпқа қызығушылығын тудырды.
Қонақ дәрісіне 50 студент пен оқытушы қатысты.
Университет басшылығы студенттер мен оқытушылардың IT-саласындағы мамандармен тұрақты негізде осындай кездесулерін өткізу туралы алдын ала уағдаластыққа қол жеткізді.

04.10.2021, 10:30:02, Umit Khuangan Тараулар: Жаңалықтар