“Қауымдастырылған профессор (доцент)”ғылыми атағын ізденуші туралы мәліметтер

[Дата публикации: 01.10.2021, 15:39:15, жариялауды: Umit Khuangan]

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрілігінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 128 бұйрығымен бекітілген (07.07.2021 ж.өзгерістер мен толықтыруларымен) ғылыми атақтар (қауымдастырылған профессор (доцент), профессор) беру қағидаларына сәйкес “Қарағанды индустриялық университеті” КЕАҚ Ғылыми кеңесі “қауымдастырылған профессор (доцент)” ғылыми атағын ізденуші Панин Евгений Александровичтің анықтамасы мен ғылыми еңбектерінің тізімін орналастырады.

Общий список трудов

Список трудов в международных рецензируемых изданиях

Справка о соискателе

Сканированная справка о соискателе ПДФ