ҚАРАҒАНДЫ ИНДУСТРИЯЛЫҚ УНИВЕРСИТЕТІНДЕ “ЕЛ БОЛАМЫН ДЕСЕҢ БЕСІГІҢДІ ТҮЗЕ”ТАҚЫРЫБЫНДА ОНЛАЙН КОНФЕРЕНЦИЯ ӨТТІ

[Дата публикации: 13.10.2021, 14:27:53, жариялауды: Umit Khuangan]

Бұл конференция Қарағанды облысының Достық үйі, Қарағанды индустриялық университетінің Қазақстан халқы Ассамблеясы кафедрасы және тәрбие жұмысы және жастар саясаты департаментінің бірігуімен ұйымдастырылды.
Онлайн конференцяның спикері ретінде Қарағанды облысы ҚХА Аналар кеңесінің мүшесі, көпбалалы ана Каникар Алтын сөз сөйледі.
Кездесудің басты мақсаты Отбасы институтын қалыптастыру, Отбасындағы қарым-қатынас және әке-ана міндетінің маңыздылығын түйсінуге мүмкіндік жасау. Әке-аналардың «татулық» түсінігіне деген көзқарастарын анықтау, жағымды эмоционалды күйді қалыптастыру, нығайту, дамыту.Студенттердің бойына ізгілік ұялату, қамкөңіл жандарға қамқорлық жасау, бауырмалдыққа тәрбиелеу. Халықтың ғасырлар бойы іріктеп, жинақтап алған озық тәжірибесін, дүниетанымын, өмірге деген көзқарасын бойына сіңдіру, соған сай мінез-құлқын қалыптастыру.

Конференция барысында Алтын ханым қойылған сұрақтарға тұщымды жауап беріп, студенттерге пайдалы кеңестерін айтып, жылы лебізің білдірді.

13.10.2021, 14:27:53, Umit Khuangan Тараулар: Жаңалықтар