ҚарИУ жаңа оқу жылы басталды

[Дата публикации: 01.09.2021, 16:53:37, жариялауды: Әкімшілік]

Дәстүр бойынша, 1 қыркүйекте Білім күні Қарағанды индустриялық университетінде бірінші курс студенттерімен ұйымдастыру кездесуі өткізілді. Жаңа оқу жылы да дәстүрлі күн тәртібі бойынша басталды. Бүгін Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті Нұрсұлтан Әбішұлы Назарбаев білім алған білім ордасы Қазақстанның барлық аймақтарынан келген 800 астам студенттерге қонақжайлылықпен есігін ашты.

Іс -шара барысында барлық санитарлық -эпидемиологиялық нормаларды сақтай отырып, біздің студенттер үшін «Танысайық» бірыңғай кураторлық сағаты өткізілді, онда бірінші курс студенттері университет басшылығымен, университетіміздің тарихы мен қызметімен, бейінімен. факультеттердің, кафедралар мен құрылымдық бөлімшелердің  даму болашағымен, ҚарИУ ақпаратты-техникалық базасымен, оқу аудиторияларымен, оқу корпустарымен, зертханаларымен, кітапхана мен оқу залымен, 2021-2022 оқу жылына арналған академиялық күнтізбемен таныстырылды. ҚарИУ студенттерінің Ішкі тәртіп ережелері, Студенттердің академиялық адалдық кодексі, студенттерге, қызметкерлерге және профессорлық-оқытушылық құрамға арналған Этика ережелерімен, COVID-19 вакцинациялау бағдарламасы мен вакциналардың қауіпсіздігі туралы ақпарат, өрт қауіпсіздігі бойынша нұсқаулар  өткізілді. Кураторлық сағаттың соңында барлық студенттер ҚарИУ тарихы мұражайына барды.

Сонымен қатар, Қарағанды индустриялық университетінде 1 қыркүйектен бастап «Бірінші курс» апталығы басталды, бұл оқуға түскен бірінші курс студенттеріне, араласуға, жаңа командаға қосылуға және студенттік өмірге бейімделуге мүмкіндік береді. Бейімделу апталығында бірінші курс студенттері үшін семинарлар-презентациялар, «Денсаулық» фестивалі және қаланың тарихы-өлкетану мұражайында, Қысқы бақ, Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің тарихи-мәдени орталығына экскурсиялар өткізіледі.

Біздің бірінші курс студенттері Түркістан, Қызылорда, Жамбыл, Алматы, Маңғыстау облыстары, Теміртау қалалары мен облысымыздың барлық аудандарындағы мектептердің үздік түлектері деп сеніммен айта аламыз.

Құрметті бірінші курс студенттері! Сіздерді біздің университетке оқуға түсулеріңізбен  құттықтаймыз және біздің университетті бітіргеннен кейін сіз өзіңіз таңдаған мамандықтың білікті маманы болатындарыңызға сенімдіміз. Студенттік жылдар – ең жарқын және есте қалатын кезең. Сіздерді төрт жылдық студенттік өмір күтіп тұр, онда дәрістер мен семинарлар, ғылыми конференциялар мен спорт, қызықты оқиғалар мен фестивальдар, конкурстар, пікірталастар және тағы басқалары болады.

Құрметті достар, бәріңізге оқуда табыс пен сәттілік тілейміз!

01.09.2021, 16:53:37, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар