Қарағанды облысының жастар саясаты мәселелері жөніндегі басқармасы жоғары оқу орны мен колледж студенттері арасында кәсіпкерлік дағдыларды қалыптастыру жөніндегі іс-шаралар кешенін бастады.

[Дата публикации: 10.09.2021, 13:21:53, жариялауды: Әкімшілік]

Аталған іс – шараның басты мақсаты студенттік жастар арасында кәсіпкерлік белсенділікті арттыру болып табылады.

Жобаны жүзеге асыру барысында қатысушылар қандай мүмкіндікке ие болады:

– Кәсіпкерлік дағдылардың негізін қалыптастыру және дамыту
– Бизнес идеялардың жүзеге асыруға қолдауға ие болу
– Жастар арасында кәсіпкерлікті дамытуға бағытталған мемлекеттік іс – шаралар туралы ақпараттандыруды күшейту.

Кәсіпкерлік бойынша курстарды бизнес саласындағы тәжірибелі мамандар мен тренерлер, эксперттер жүргізетін болады.

Сонымен қатар қатысушылар жүлде қоры 2 000 000 теңге құрайтын үздік бизнес идеялар конкурсына қатыса алатын болады.

Өтінімдерді қабылдау: 10 қыркүйекке дейін.

Формат: онлайн

Толық ақпаратты алу немесе тіркелу үшін 8 775 357 26 96 нөмері бойынша хабарласа аласыздар.

10.09.2021, 13:21:53, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар