1 курс студенттері қаламен танысуын жалғастыруда

[Дата публикации: 03.09.2021, 15:10:51, жариялауды: Әкімшілік]

Бірінші курс апталығы аясында Қарағанды индустриялық университетінің бірінші курс студенттері 2021 жылы 3 қыркүйекте Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің тарихи -мәдени орталығына және қалалық тарихи -өлкетану мұражайына барды.

ҚР Тұңғыш Президенті тарихи -мәдени орталығында студенттер «Тәуелсіз Қазақстан», «Өз заманының ұлы», «Тұлға феномені», «Қазақстанның болат профилі», «Уақыт ағыны» « Қазақстандық жол» атты 6 экспозициялық залмен танысты.

Қалалық тарихи -өлкетану мұражайында оқушылар Теміртау қаласының тарихымен, Қазақстан Магникасының тарихымен танысты, қаланың алғашқы құрылысшылары туралы көптеген қызықты мәліметтерді білді. Студенттердің өздері атап өткендей, экскурсиялар Теміртау қаласымен жақынырақ танысуға мүмкіндік берді, өйткені келесі 4 жыл осы қалада өтеді.

Біздің университеттің бірінші курс студенттері Қазақстанның барлық өңірлерінен оқуға келді, сондықтан «Бірінші курс» апталығы аясында өтетін іс -шаралар қаламен жақын танысуға бағытталған.

Студенттердің мұражайларға баруы, сонымен қатар, тақырыптық экскурсиялар мен мәдени мұра объектілеріне бару арқылы жастар арасында патриоттық тәрбие деңгейін арттыруға бағытталған университеттің тәрбие жұмысының жоспары мен «Рухани жаңғыру» бағдарламасына сәйкес жүзеге асырылады.

03.09.2021, 15:10:51, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар