Бірінші курс студенттері «Денсаулық» фестиваліне қатысты

[Дата публикации: 02.09.2021, 11:23:16, жариялауды: Әкімшілік]

2 қыркүйекте «Бірінші курс апталығы» аясында Қарағанды индустриялық университетінде дәстүрлі «Денсаулық» фестивалі өткізілді. Іс -шара бірінші курс студенттері арасында спортты және салауатты өмір салтын насихаттауға бағытталған.

Фестиваль бағдарламасы өте қызықты болды, бірінші курс студенттері барлық эстафеталарға белсенді қатысты, командалық рух пен жеңіске деген ерік -жігер көрсетті.

Біздің университетте 4 жыл бойы «ҚарИУ – салауатты өмір салтының аумағы» жобасы жүзеге асырылуда, оның аясында спорттық жарыстар,  денсаулық фестивальдері мен көптеген қызықты шаралар өткізіледі.

Жобаның негізгі мақсаты – білім алушылардың ұйымшылдық деңгейін, спорттық дайындығын бағалау, сонымен қатар студенттер арасында салауатты өмір салтын қалыптастыру.

Бірінші курс студенттерінің айтуынша, «Мұндай шаралар қатысушылардың спорттық шеберлігін арттыруға және командалық рухты дамытуға ықпал етеді».

Барлық спорттық шаралар «Металлург» стадионында ашық ауада санитарлық -эпидемиологиялық талаптарды сақтаумен өткізілді.

Іс-шаралар «Біз_салауатты_өмір_салтын_қолдаймыз» ұранымен өткізілді.

02.09.2021, 11:23:16, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар