Көңілді және “стандартты емес”тағы бір жарқын жеңіс

[Дата публикации: 23.09.2021, 11:16:13, жариялауды: Umit Khuangan]

Қарағанды индустриялық университетінің «Стандартты емес» КВН командасы жаңа КВН маусымының екінші 1/4 финалына қатысты, оның қорытындысы бойынша жеңімпаз атанып бірінші орынды иеленді!

2-3 орындарды Балқаш  қаласының «Балқаш» және Қарағанды қаласының «Кураж -Бамбей» командалары бөлісті.

Ширек финалдың нәтижелері:

1. «Стандартты емес» ҚарИУ 14. 00 балл
  2. «No Уругвай елі» Қарағанды қаласы 13,5 балл
  3. «Балқаш», Балқаш қ. және «Кураж -Бамбей», Қарағанды қ. 3.00 балл
  4. «Өте оғаш нәрселер» Қарағанды қ.10,75 балл
  5. «Х» Балқаш қаласы 9,75 балл

Барлық командалар жартылай финалға өтті. 1/2 финалда 2 ойынның ұпайлары жинақталады. Нәтиже бойынша маусымның қортындысы шығарылады.

23.09.2021, 11:16:13, Umit Khuangan Тараулар: Жаңалықтар