НАЗАР аударыңыз!!!

[Дата публикации: 31.08.2021, 17:30:16, жариялауды: Әкімшілік]

ҚАРИУ БІРІНШІ КУРС СТУДЕНТТЕРІНЕ АРНАЛҒАН ҰЙЫМДАСТЫРУ ЖИЫНЫ

Құрметті бірінші курс студенттері! Ертең, 2021 жылдың 1 қыркүйек күні Қарағанды индустриялық университетінде жаңа 2021 – 2022 оқу жылының басталуына арналған дәстүрлі ұйымдастыру кездесулері өткізіледі.

Кездесулер келесі кесте бойынша өтеді:

1. «Экономика және құрылыс» факультеті

Сағат 10:00 жаңа ғимараттың 306 аудиториясында келесі дайындық бағыты/мамандықтар бойынша:

– Бизнес экономикасы;

– Кәсіпкерліктегі есеп және аудит;

– Қаржы ұйымының экономикасы;

– Кәсіпкерлік саласындағы менеджмент.

Сағат 11:00 жаңа ғимараттың 306 аудиториясында келесі дайындық бағыты/мамандықтар бойынша:

– Өнеркәсіптік және азаматтық құрылыс.

2. «Энергетика, көлік және басқару жүйелері» факультеті

Сағат 11:00 бас ғимараттың 301 аудиториясында келесі дайындық бағыты/мамандықтар бойынша:

– Бағдарламалық инженерия;

– Өнеркәсіпті кәсіпорындар және тұрғын-үй-коммуналдық нысандардың жылуэнергетикасы;

– Өнеркәсіпті нысандарды энергиямен қамтамасыздандыру;

– Өнеркәсіптік технологиялық жабдықтар;

– Көтеру-көлік, құрылыс және жол машиналары.

3. «Металлургия және машинажасау» факультеті

Сағат 10:00 жаңа ғимараттың 313 аудиториясында келесі дайындық бағыты/мамандықтар бойынша:

– Фармацевтикалық өндіріс технологиясы.

Сағат 11:00 жаңа ғимараттың 313 аудиториясында келесі дайындық бағыты/мамандықтар бойынша:

– Материалтану және жаңа материалдар технологиясы;

– Машинажасау саласындағы ұсталы-штамптау өнідірісі;

– Металдарды қысыммен өңдеу;

– Металлургия (Қара және түсті металдар металлургиясы және Түсті металдар металлургиясы);

– Стандартттау, метрология және сертификаттау;

– Өнеркәсіптік, экологиялық және өрт қауіпсіздігі;

– Органикалық заттардың химиялық технологиясы.

Ұйымдастыру жиыны барлық санитарлық -эпидемиологиялық нормаларды сақтаумен өткізіледі.

Өтінеміз, кеш қалмаңыздар!

31.08.2021, 17:30:16, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар