ҚАРАҒАНДЫ ИНДУСТРИЯЛЫҚ УНИВЕРСИТЕТІ КЕАҚ ПРОФЕССОР-ОҚЫТУШЫЛАР ҚҰРАМЫНЫҢ БОС ЛАУАЗЫМДАРЫНА ОРНАЛАСУҒА КОНКУРС ЖАРИЯЛАЙДЫ

[Дата публикации: 19.08.2021, 17:29:08, жариялауды: Әкімшілік]

Жаңа оқу жылына дайындық және кафедралардың профессорлық – оқытушылар құрамымен жасақталуы мәселелері бойынша университет ректоратының 16.08.2021 жылғы кеңейтілген отырысының шешімі негізінде профессорлық-оқытушылар құрамы мен ғылыми қызметкерлердің бос лауазымдарына орналасуға арналған халықаралық және республикалық конкурсқа қатысу үшін құжаттарды қабылдау мерзімі 23.08.2021 ж. дейін ұзартылады.

Құжаттарды қабылдау қолма-қол немесе электрондық пошта арқылы жүзеге асырылады hr@tttu.edu.kz сканерленген нұсқада.

Құжаттар тізімімен мына сілтеме бойынша танысуға болады.

Құжаттарды қабылдаудың аяқталу мерзімі: 2021 жылдың 23 тамызы, сағат 18.00-ге дейін.

Мекен-жайы: Қазақстан Республикасы, Қарағанды облысы, Теміртау қаласы, Республика даңғылы 30, бас ғимарат, 221 кабинет, адами ресурстар департаменті.

Телефоны: 8 (7213) 910240.

19.08.2021, 17:29:08, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар