КОЛЛЕДЖ ТҮЛЕКТЕРІ ЖӘНЕ ШЕТЕЛ АЗАМАТТАРЫНЫҢ ОҚУҒА ТҮСУІНЕ АРНАЛҒАН ӘҢГІМЕЛЕСУДІ ӨТКІЗУ КЕСТЕСІ

[Дата публикации: 08.08.2021, 12:59:42, жариялауды: Әкімшілік]

Ақылы негізде колледж базасында бакалавриатқа (сәйкес білім беру бағдарламалары үшін),  жоғары білімге (екінші жоғары білім), сондай-ақ Қазақстан Республикасының азаматы болып табылмайтын талапкерлерге оқуға түсуге арналған әңгімелесуді ҚарИУ қабылдау комиссиясы 2021 жылы 10 мен 28 тамыз аралығында қашықтықтан онлайн тәртібінде өткізеді. Әңгімелесу үшін ZOOM платформасы қолданылады. Әңгімелесу күн сайын дүйсенбіден сенбіге дейін сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін өткізіледі.

Әңгімелесу үшін сіз белгілі бір білім беру бағдарламасына сәйкес келетін конференцияға белгіленген уақытта сәйкес сілтемені басу арқылы қосылуыңыз керек.

Әңгімелесуден өту үшін сілтеме бойынша ZOOM-конференциясына қосылу қажет: https://us04web.zoom.us/j/73668757511?pwd=OTZobFNDZ01YeHN0ckVMNjdSKzNCdz09

Кіру коды: 00000 (барлық конференциялар үшін).

Әңгімелесу апта сайын кестеде көрсетілген күндерде өткізіледі.

Әңгімелесуден өткеннен кейін үміткер 10-28 тамыз аралығында оқу келісімшартын жасау үшін құжаттардың толық топтамасымен ҚарИУ қабылдау комиссиясына келуі керек.

Колледж талапкерлеріне байланысты білім беру бағдарламалары бойынша әңгімелесуге дайындалуға арналған сұрақтар.

Жоғары білім және шетел азаматтары үшін әңгімелесуге дайындалуға арналған сұрақтар

Сұрақтар бойынша телефон арқылы:  +7 701 656 0326

08.08.2021, 12:59:42, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар