Қарағанды индустриялық университеті акция жариялайды COVID-19 қарсы вакцина егіп, жүлде ұтып алыңыз! Құрметті студенттер!

[Дата публикации: 25.06.2021, 17:16:22, жариялауды: Әкімшілік]

Егер сіз COVID-19 вакцинасын әлі алмаған болсаңыз, уақыт келді!

Ағымдағы жылдың 1 шілдесінен 30 шілдесіне дейін вакцинация құжатын ұсынғандар бағалы сыйлықтардың ұтыс ойынына қатыса алады.

Акция тек университет студенттері үшін жарамды.

Акцияның мәні мынада: вакцинациядан кейін сіз лотереяға қатысатын вакцинация паспорттарын жіберуіңіз керек.

Акция жеңімпаздары нөмірлерді шығару әдісімен таңдалады және сыйлықтар алады:

– кино билеттері;

– саябаққа ақысыз серуендеу сертификаты;

– бургеркинг сертификаты;

– сұлулық қызметтеріне сертификат;

– косметика жиынтығы;

– тәттілер себеті.

Басты сыйлық – акцияның 5 жеңімпазына Нұр-Сұлтан қ. арналған экскурсиялық саяхат.

Акцияның негізгі шарты – вакцинация паспортын электронды мекен-жайға жіберу: epaneshnikova.13@mail.ru

Бірақ, әрине, вакцинация алатындардың басты жүлдесі кез-келген сыйлыққа тең емес – бұл олардың денсаулығы мен жан тыныштығы! Ең бастысы, вакцинацияны жеделдету мыңдаған адамдардың өмірін сақтап қалуға мүмкіндік береді. Вакцинацияны кейінге қалдырмаңыз! Сіздің және сізге жақын адамдардың денсаулығы осыған байланысты.

25.06.2021, 17:16:22, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар