ҚарИУ практика базаларын кеңейту бойынша жұмыстар белсенді жүзеге асырылуда

[Дата публикации: 25.05.2021, 15:47:06, жариялауды: Әкімшілік]

Қарағанды индустриялық университеті студенттер үшін өндірістік практиканың базаларын кеңейтуге бағытталған жұмыстарды тұрақты түрде жүзеге асыруда.

Біздің  университетте «Eurasian Machinery» компаниясының өкілдері (жапондық «Hitachi Construction Machinery» жапондық арнайы техникасының Қазақстандағы және Орта Азиядағы ресми дистрибьюторы) өкілдері болды, нәтижесінде «Технологиялық машиналар және көлік» кафедрасының білім беру бағдарламалары бойынша студенттердің өндірістік практикадан өтулеріне арналған туралы келісімшарт жасалды.

Қазіргі уақытта «Технологиялық машиналар және көлік» кафедрасының білім беру бағдарламаларының студенттері Қарағанды қ. Еуразиялық машиналардың өндірісі, құрылысы, тау-кен жабдықтарына арналған компоненттерді қалпына келтіру орталығында тәжірибеден өтіп жатыр.

Өндірістік практика барысында студенттер кәсіпорынның өндірістік қызметін зерттейді, сонымен қатар қазіргі заманғы өндіріс, құрылыс және тау-кен жабдықтарына қызмет көрсету және жөндеу бойынша практикалық дағдыларды меңгереді.

25.05.2021, 15:47:06, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар