«Энергетик»а кафедрасының студенттері ХІІІ республикалық пәндік олимпиадаға белсенді қатысты

[Дата публикации: 06.05.2021, 14:49:49, жариялауды: Әкімшілік]

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі бекіткен іс-шаралар шеңберінде 2021 жылы 28 сәуірде 5В071800 – «Энергетика» мамандығы бойынша біздің еліміздің жоғары оқу орындарының студенттері арасында ХІІІ Республикалық пәндік олимпиада өтті. . Ұйымдастырушы – «С.Торайғыров атындағы Павлодар университеті» КЕАҚ.

Іс-шара ZOOM платформасында on-line форматында күндізгі бөлімнің 3 және 4 курс студенттері арасында келесі пәндер бойынша өтті: «Электрлі машиналар және электржетектер», «Электрмен жабдықтау», «Электр стансалары мен қосалқы стансалар» және «Электр желілер және жүйелер».

«Қарағанды индустриялық университеті» КЕАҚ командасы атынан «Энергетика» кафедрасының студенттері ӨНЭҚ-19 тобының студенттері Р.Я. Молодид, М.А. Ачкасов және А.А. Прозоров қатысты.

Олимпиаданың қорытындысы бойынша командалық біріншілікте біздің университеттің командасы 12 команданың ішінен 7 орынға ие болды.

06.05.2021, 14:49:49, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар