ҰРПАҚТАРДЫҢ КЕЗДЕСУІ

[Дата публикации: 15.04.2021, 14:20:05, жариялауды: Әкімшілік]

2021 жылы 15 сәуірде Қарағанды индустриялық университетінің платформасында ҚарИУ жанындағы Техника-экономикалық колледж студенттерімен ардагер, ауыр атлетикадан КСРО еңбек сіңірген спорт шебері Айтжан Қармалақұлыч Искаков кездесу өткізді.

Іс-шараның негізгі мақсаттары студенттер ортасында дене шынықтыру мен спортты кеңінен насихаттау, патриотизмге тәрбиелеу, салауатты өмір салтын насихаттау, сонымен қатар студенттерді Айтжан Қармалақұлының жетістіктерімен таныстыру.

Іс-шара барысында Айтжан Қармалақұлы жиналғандарға өзінің спорттық жолы туралы егжей-тегжейлі айтып берді, халықаралық деңгейдегі спорт жарыстарына қатысу әсерімен, спорттық дайындықтың құпияларымен бөлісті. Айтжан Искаков өзінің жаттықтырушылары туралы және олардың спорттағы жетістіктеріндегі рөлі туралы бірнеше ризашылық айтты.

Кездесу аясында ТЭК студенттері – Виктория Косенко «Студент жастардың өміріндегі дене шынықтырудың рөлі» тақырыбында және Вера Грабовская «Қазақстан және Теміртау қаласының көрнекті спортшылары» тақырыбында баяндама жасады. Студенттер құрметті спортшының әңгімелерін қызығушылықпен қабылдады.

Іс-шара нәтижесінде біздің студенттер жоғары деңгейдегі спорт алаңы туралы білімдерге ие болды, нәтижесінде олардың спортпен айналысуға деген қызығушылықтары артты. Бұл кездесу университеттің спорт секцияларында дене шынықтырумен және спортпен айналысқысы келетін студенттер санының өсуіне әсер еткенін ескеріңіз.

Кездесуді ТЭК дене шынықтыру пәнінің оқытушысы Евгения Варфаламеевна Пальцева ұйымдастырды.

15.04.2021, 14:20:05, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар