ҚарИУ үстел теннисінен жеке біріншілік өткізілді

[Дата публикации: 27.04.2021, 11:29:43, жариялауды: Әкімшілік]

Қазақстан халықтарының Бірлігі күнін мерекелеу аясында ағымдағы жылдың 25 сәуірінде Қарағанды индустриялық университетінің «ҚТӘГПжДТ» кафедрасының дене шынықтыру секциясы үстел теннисінен жеке біріншілік өткізді.

Жеке біріншілікке университет студенттері, ҚарИУ жанындағы ТЭК колледжінің студенттері де қатысты.

Кездесулер үш кезеңнен тұрды. Күшті күрестің барысында орындар келесідей бөлінді:

– қыздар арасында бірінші орынды Ақерке Төлеген (ФӨТ-19 тобы), екінші орынды Айман Жиенбекова (ФӨТ-20 -1қ тобы) және үшінші орынды Мөлдір Саят (ФӨТ-20-4қ тобы) иеленді. ).

– жас жігіттер арасында табанды күрес барысында орындар келесідей бөлінді: бірінші орын – Сезімнұр Серікнұр (ӨНЭҚ-19қ тобы), екінші орын – Мыңжасар Тыныштықов (МҚӨТ-18қ тобы), үшінші орын – Нұрдәулет Таңсықбай (ФӨТ-19қ тобы).

Жарыс қорытындысын шығара отырып, қатысушылар үстел теннисі – бұл қызықты ойын, шексіз алуан түрлі, барлығына қолжетімді екенін атап өтті. Үстел теннисі кезінде сіз ойыннан үлкен рахат аласыз.

Жарыс нәтижелерін «ҚТӘГПжДТ» кафедрасының аға оқытушысы Раиса Касымовна Колесникова қорытындылады: «Жарайсыңдар, біздің балалар! Олар үйде тек отырмай, көңіл көтереді, дамиды, салауатты өмір салтын жүргізеді және спортпен айналысады! «

Жеке біріншілік барлық санитарлық-эпидемиологиялық талаптарды сақтай отырып, ҚарИУ спорт ғимаратында өткізілді.

27.04.2021, 11:29:43, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар