ҚАРИУ «INFORMASCOPE» ЖӘНЕ «ELSEVIER» КОМПАНИЯСЫНЫҢ ӨКІЛДЕРІМЕН КЕЗДЕСУ ӨТКІЗІЛДІ

[Дата публикации: 16.04.2021, 13:52:14, жариялауды: Әкімшілік]

2021 жылы 16 сәуірде  «Қарағанды индустриялық университеті» КЕАҚ Басқарма төрағасы м.а.- ректор Болатбек Серікбайұлы Абдрасилов «Scopus» библиографиялық және дерексіз дерекқоры мен «Elsevier» баспасының өкілдерімен кездесті.

Кездесудің қонақтары Бақдәулет Ерханов – Орталық Азия бойынша клинеттермен жұмыс жөніндегі менеджері және Дамир Рахметов – Орталық Азия мен Әзірбайжан бойынша клинеттермен жұмыс жөніндегі менеджері болды.

Кездесудің күн тәртібіне университеттің өткен кезеңдегі қызметінің нәтижелері, университеттің профессорлы-оқытушылар құрамының баспа қызметі, сондай-ақ академиялық ортаны одан әрі дамыту стратегиясы талқыланды.

Кездесу аясында университетімізді дамытудың стратегиялық міндеттерін шешуге бағытталған мәселелер талқыланды.

Кездесуді қорытындылай келе, қатысушылар одан әрі ынтымақтастыққа дайын екендіктерін білдіріп, екіжақты серіктестікті дамытудың негізгі бағыттарын анықтады.

16.04.2021, 13:52:14, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар