ҚарИУ «Наурыз тойы – береке, Наурыз тойы – мереке» фотоколлаждар байқауының және «Біздің көңілді студенттік өмір» бейнеконкурсының қорытындысын шығарды.

[Дата публикации: 28.04.2021, 22:09:09, жариялауды: Әкімшілік]

Еліміздің маңызды мерекелерінің бірі – Қазақстан халықтарының Бірлігі күнін мерекелеу аясында Қарағанды индустриялық университетінде екі байқау: «Наурыз тойы – береке, Наурыз тойы – мереке» » фотоколлаж байқауы және «Біздің көңілді студенттік өмір» бейнебаян байқауы өткізілді.

Біздің студенттердің фотоколлаж байқауындағы жұмыстары ашық және түрлі-түсті болды, олардың әрқайсысы өзіндік ерекшелігімен және шығармашылық тәсілдерімен ерекшеленді, сонымен қатар ұлттық құндылықтардың, әдет-ғұрыптардың, рәсімдердің және отбасылық дәстүрлердің белгілі бір мағынасын ашты. Ұсынылған туындылар қатысушылардың отбасыларындағы Наурыз мейрамын тойлау сәттерін, маңызды оқиғалар мен халықтық дәстүрлерді қамтыды.

Байқауға «Фармацевтикалық өндіріс технологиясы», «Бағдарламалық қамтамасыз ету» мамандықтары бойынша оқитын бірінші курс студенттері белсенді қатысты. Олардың жұмыстары ерекше атап өтілді.

Арайлым Маханбетқали (ФӨТ-20қ-4 тобы), Әсел Сатынбаева (ФӨТ-20қ-1 тобы), Жанель Адилбаева (ФӨТ-20қ-1 тобы), Аяулым Меккенбай (ФӨТ -20қ-1 тобы), Жанси Куликбаева БИ-20қ-2,  Балауса Хамитбекова (ФӨТ-20қ-3 тобы), Меруерт Алибекова (ФӨТ-20қ-4 тобы) және Әнуар Казбеков (АжБ-18 тобы).

«Біздің көңілді студенттік өмір» бейнабаян байқауына алты жұмыс жіберілді. Дауыс беру нәтижелері бойынша орындар келесідей бөлінді:

1 орын – «Бірінші нөмір» студенттік ұжымының бейнежазбасы (1040 пікірлердің нәтижелерін шығару кезінде, 2456 қаралым)

2 орын – «Вестерка» студенттер ұжымының бейнежазбасы (576 түсініктемелердің нәтижелерін шығару кезінде, 1346 қаралымдар).

3 орын – «ZhasStar» студенттік ұжымының бейнежазбасы (пікірлердің нәтижелерін шығару кезінде 350, 2042 қаралым).

Көрермендер көзайымы сыйлығы «Металлургтер» студенттік командасына (254 пікірлердің нәтижелерін шығару кезінде, 1453 қаралым) бұйырды.

Бәсекелестік 100% әділ өтуі үшін әркім өз дауысын сүйікті бейнебаянының астына қалдырды, бірақ міндетті «Бір адам бір рет қана дауыс береді» шартымен.  Жеңімпаздар біздің университеттің Instagram ресми аккаунтында – @kariu_kz  бейнебаян түсірілімдегі ең көп пікірлер бойынша анықталды.

Жарыстарға қатысқан барлық қатысушыларға үлкен рахмет!

Просмотров: 1  024
28.04.2021, 22:09:09, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар