Құрметті Қарағанды индустриялық университетінің студенттері!

[Дата публикации: 15.04.2021, 11:56:31, жариялауды: Әкімшілік]

Халықаралық «Үздік студент» жобасы шеңберінде басталған Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері студенттерінің «ТМД Үздік студенті» 2021 жылғы кітаптар жинағының үшінші санында жариялауға өтінімдер қабылдау ашық екенін  хабарлаймыз. Ұйымдастырушы: «Халықаралық студенттер қауымдастығы» (Қазақстан, Нұр-Сұлтан қ.) және жалпыұлттық «Бөбек» қозғалысы қауымдастығы түріндегі заңды тұлғалар қауымдастығының қолдауымен ұйымдастырылды.

Өтініштер табысты студенттерден келесі бағыттар бойынша:

– Ғылым

– Өнер

– Спорт

– Сонымен қатар ұйымдардың төрағалары мен белсенділерінен қабылданады.

Өтініштер 2021 жылдың 23 сәуіріне дейін қабылданады.

Қатысу түрі – тікелей және сырттай.

Кітапқа халықаралық, республикалық және аймақтық олимпиадалар, конференциялар, жобалар мен спектакльдердің лауреаттары; қоғамдық жастар қозғалысының жетекшілері мен белсенділері, ұлттық құрама мүшелері, Олимпиада ойындарының, халықаралық және спорттық жарыстардың лауреаттары мен жүлдегерлері енеді. Жоба қатысушыларына «ТМД Үздік студенті» коллекциясы, «Үздік студент» арнайы төсбелгісі (медалі), Мақтау қағазы және I, II, III дәрежелі дипломдар табысталады. Сонымен қатар кітаптың электронды нұсқасы беріледі.

Конкурс туралы толығырақ келесі сілтеме арқылы білуге болады: https://drive.google.com/file/

15.04.2021, 11:56:31, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар