Тәуелсіз елдің тірегі – білімді ұрпақ

[Дата публикации: 06.04.2021, 11:50:44, жариялауды: Әкімшілік]

2021 жылдың 2-4 сәуірінде «Абадан» пікірсайыс командасының мүшелері Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған «Тәуелсіз елдің тірегі – білімді ұрпақ» ашық республикалық пікірсайыс турниріне белсенді қатысты.

Турнирге еліміздің 16 облысы қатысты (Шымкент, Нұр-Сұлтан, Түркістан, Тараз, Ақтөбе, Қарағанды, Теміртау, Көкшетау, Талдықорған, Алматы және т.б.). Біздің команда атынан келесі студенттер қатысты: Назерке Абдрах (ФӨТ-19қ), Мерей Сағат (ФӨТ-19қ), Алихан Бедеров (МҚӨТ-17қ) және Лаура Сейдахмет (ФӨТ-19қ). Іс-шараны Халықаралық Silkway университеті ұйымдастырды.

Турнирдің басты мақсаты – тәуелсіз Қазақстан тарихындағы өзекті мәселелерді талдау барысында тәуелсіз шешім қабылдау және шындыққа жету кезінде сыни тұрғыдан ойлау стратегиясын игеру дағдыларын дамыту, сонымен қатар, студент жастар арасында мәдени-интеллектуалды орта қалыптастыру.

Турнир AПФ және ЛД екі форматта өтті.

Барлық ойыншылар лайықты ойын көрсетіп, республикалық пікірсайыс турниріне жақсы баға берді. Дәстүр бойынша барлық қатысушыларға сертификаттары мен естелік сыйлықтар табысталды.

06.04.2021, 11:50:44, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар