ҚарИУ студенті ХІІІ Республикалық пәндік олимпиадада құрметті үшінші орынға ие болды.

[Дата публикации: 22.04.2021, 12:00:26, жариялауды: Әкімшілік]

2021 жылы 21 сәуірде Павлодар қаласының «С. Торайғыров атындағы Павлодар университеті» КЕАҚ ұйымдастырған 5В071300 «Көлік, көлік техникасы және технологиялары» мамандығы бойынша Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарының студенттері арасында ХІІІ Республикалық пәндік олимпиада өткізілді. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі бекіткен іс-шаралар шеңберінде олимпиада  ZOOM платформасында on-line форматында  «Көлік жабдықтарының энергетикалық жабдықтары» пәні бойынша күндізгі оқу бөлімінің 3 және 4 курс студенттері арасында өтті. «Қарағанды ндустриялық университеті» КЕАҚ командасының атынан «Технологиялық машиналар және көлік» кафедрасының студенттері И.С. Тавшанов, М.А Кабдолова, И. Холмирзаев қатысты. Ғылыми жетекшісі, оқытушы К.А. Азимбаев.  Олимпиаданың қорытындысы бойынша ККТжТ-17қ тобының студенті Мейрамгүл Абатқызы Қабдолова 3 орынға ие болды.

22.04.2021, 12:00:26, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар