ҚарИУ «Жасанды интеллект технологиялары» кафедрасының студенттері республикалық олимпиадаға қатысты

[Дата публикации: 29.04.2021, 16:13:07, жариялауды: Әкімшілік]

2021 жылдың 15-16 сәуірі аралығында Қ.Сәтпаев атындағы  ҚазҰТЗУ «Автоматтандыру және басқару» мамандығы бойынша Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындарының студенттері арасындағы XIII Республикалық пәндік олимпиаданың II кезеңін өткізді.

Олимпиада Microsoft teams платформасында онлайн режимінде күндізгі бөлім студенттері арасында «Электротехниканың теориялық негіздері» және «Сызықтық автоматты басқару жүйелері» пәндері бойынша өткізілді. «Қарағанды индустриялық университеті» КЕАҚ атынан «Жасанды интеллект технологиялары» кафедрасының студенттері Владимир Шишук, Марат Мұсаев, Андрей Огнев қатысты. Біздің студенттер университетті абыройын қорғады. Олимпиада соңында барлық қатысушыларға сертификаттар табысталды.

29.04.2021, 16:13:07, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар