ҚАРИУ СТУДЕНТТІК ЖАСТАР КЛУБТАРЫНЫҢ ЖҰМЫСЫ АРҚЫЛЫ СТУДЕНТТЕРДІҢ ИНТЕРАКТИВТІ БОС УАҚЫТЫН ҰЙЫМДАСТЫРУ

[Дата публикации: 12.04.2021, 17:29:05, жариялауды: Әкімшілік]

Бос уақыт пен бос уақыт саласы әрдайым студенттің өмір салтының маңызды компоненті болып табылады. Студенттің әлеуметтік әл-ауқаты, оның бос уақытына қанағаттануы көп жағдайда оның бос уақыттағы іс-әрекетін жалпыға бірдей маңызды мақсаттарға жетуге, оның өмірлік бағдарламасын жүзеге асыруға, оның маңызды күштерін дамытуға және жетілдіруге бағыттау қабілетіне байланысты. Сонымен қатар, бос уақытты өткізу Қарағанды индустриялық университетінің жүйелік жоспарлы сипаттағы оқу жұмысындағы ең маңызды буын болып табылады.

2021 жылы 12 сәуірде Қарағанды индустриялық университетінде студенттердің, Жастар ісі жөніндегі комитеттің төрайымы Анастасия Епанешникова белсенді қатысуымен «ҚарИУ студенттік жастар клубтарының жұмысы арқылы студенттердің ойын-сауық және интерактивті бос уақытын ұйымдастыру» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

Іс-шараның басты мақсаты – студенттердің мәдени-адамгершілік тәрбиесі, студенттердің университеттің мәдени іс-шараларына белсенді қатысуға баулу, патриотизмге тәрбиелеу, ҚарИУ белсенді жастарының клубтарының жұмыстары мен іс-шараларымен танысу.

Дөңгелек үстел барысында ЖІК төрайымы Анастасия Епанешникова презентация арқылы университетіміздің студенттерін Тәрбие жұмысы және жастар саясаты мәселелері жөніндегі департаменттің, Жастар ісі жөніндегі комитеттің қызметімен, сондай-ақ студенттеріміздің біздің университет қана емес, сонымен қатар қала, республика және облыста ұйымдастырылатын іс-шараларға белсенді қатысуымен таныстырды.

Естеріңізге сала кетейік, біздің университеттің базасында – «Абадан» дебат клубы, КВН университет лигасы (орыс және қазақ), «Қамқор» еріктілер орталығы және тағы басқалар жұмыс жасайды. Мәдени іс-шараларға немесе студенттік клубтарға қатысқысы келетін кез-келген студент ЖІК төрайымымен байланысуға болады: жаңа ғимарат, 200 бөлме, ұялы телефон / ватсапта +7 747 456 60 59).

12.04.2021, 17:29:05, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар