Қарағанды индустриялық университеті “Менің роботым-2021» конкурсына қатысатын үздік бейнероликті анықтау үшін онлайн-дауыс берудің басталғаны туралы хабарлайды.

[Дата публикации: 20.04.2021, 17:15:40, жариялауды: Әкімшілік]

АҚ “Қарағанды индустриялық университеті” YouTube-арнасында “Менің роботым-2021” байқауына қатысып, “Көрермендер көзайымы жүлдесі”номинациясында үздік бейнероликті анықтау үшін онлайн-дауыс беру басталады. Ең көп лайк санын жинаған қатысушы, бейнеролик жеңімпаз болады. Онлайн-дауыс беру 23.04.2021 ж. 18.00-ге дейін жалғасады. Бейнероликтерге сілтемелер:

20.04.2021, 17:15:40, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар