«Құрылыс» кафедрасы пәндерінің курстары бойынша on-line құруға арналған апталық әдістемелік оқыту ұйымдастырылды

[Дата публикации: 23.04.2021, 14:08:24, жариялауды: Әкімшілік]

Ағымдағы жылдың 1 сәуірінен бастап сабақтарды сертификатталған маман ф-м.ғ.к. Оксана Владимировна Чалая жүргізеді. Кафедраның профессорлық-оқытушылық құрамының сұранысы бойынша 6 семинар, қосымша дайындық жоспарланған.

Семинарлардың мақсаты – оқытушылар құрамына пәндер курстары бойынша  on-line құрудың әртүрлі әдістерін үйрету

Семинарлар халықаралық білім беру қауымдастығының мамандары ұсынған бейне дәрістерді құру ережелерімен, студенттермен кері байланыс ұйымдастырумен және әртүрлі интернет-платформалармен танысуды қамтиды.

Бірінші семинарда басты назар on-line сабақтарын өткізу барысында интерактивті тәжірибені құруға, атап айтқанда, жеке сауалнаманы ұйымдастыруға және топтың жұмысында ақпаратты орындау арқылы материалды топтастыру қарастырылды. on-line режиміндегі тапсырма padlet.com арқылы Waizer.me бағдарламаларының электрондық жұмыс кітаптарын және басқаларын жасауға мүмкіндіктері қарастырылған.

Екінші сабақ видео-дәрістерді құру және hronomer.ru  бағдарламасының дауыстық әрекет уақытын бақылауға, жоғары сапалы интерактивті бейнелер жасау үшін movavi.academic, интерактивті сауалнамалар құруға арналған Play Quiz Video және т.б жұмыс істеу жүзеге асырылды.

Кейінгі сабақтар студенттердің кері байланысы үшін интерактивті материалдарды әзірлеудің практикалық мәселелерін шешуге арналды.

23.04.2021, 14:08:24, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар