«Ford ҚарИУ» интеллектуалды ғылыми квест ойыны

[Дата публикации: 09.04.2021, 14:39:21, жариялауды: Әкімшілік]

9 сәуірде «ҚОжШТ»  кафедрасы «Ford ҚарИУ» интеллектуалды ғылыми квест ойынын өткізді. Ойынға ҚарИУ бірінші курс студенттері қатысты. Екі команда қатысты: «Жалын» және «Академиктер». Ойын барысында студенттер экономика, ақпараттық технологиялар, химия, физика, машина бөлшектері, металлургия және шет тілдері сияқты ғылым салаларында тапқырлықты, зияткерлік қабілеттерін көрсетті. Табанды күрес нәтижесінде «Жалын» командасы Академиктер» командасынан бірнеше секундқа озып, осы ойынның жеңімпазы атанды. Ойынды ұйымдастырушылар ойынға арналған тапсырмаларды жасауға қатысқан университет кафедраларына үлкен ризашылықтарын білдіреді. Жеңімпаздар дипломдар және естелік сыйлықтармен марапатталды. Қатысушыларға «Академики» командасына сертификаттар мен тәтті сыйлықтар табысталды.

09.04.2021, 14:39:21, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар