Құрметті студенттер!

[Дата публикации: 11.03.2021, 13:22:27, жариялауды: Әкімшілік]

Сіздерді «Наурыз тойы – береке, Наурыз тойы – мереке» фотоколлаждар байқауына белсенді қатысуға шақырамыз.

Байқаудың тақырыбы – әдет-ғұрыптар,  салт-дәстүр, отбасылық дәстүрлер, Наурыз мейрамын тойлау дәстүрлері және табиғаттың көктемгі өзгеруі.

Байқауға қатысушылардың үздік фотосуреттері 1, 2 және 3 дәрежелі дипломдармен, сонымен қатар қосымша номинациялар бойынша марапатталады.

Байқауға А4 форматты қағазға түрлі-түсті немесе ақ-қара түсті фотосуреттер қабылданады (сканерленген фотосурет болуы мүмкін).

Фотосуреттің астына (фотосуретке қатысты қосымша мәтін) толық аты-жөніңізді, тобыңызды жазуды ұмытпаңыз.

Материалдарды ninulichik@mail.ru  электрондық поштасына жіберіңіз немесе H-200 бөлмеге тапсырыңыз.

Материалдар 2021 жылдың 17 наурызына дейін қабылданады.

11.03.2021, 13:22:27, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар