КарИУ студенттері «Наурызды ұлттық киімде қарсы аламыз» челленджін және «Бауырсақ-пати акциясын өткізді»

[Дата публикации: 19.03.2021, 15:47:34, жариялауды: Әкімшілік]

19 наурыз күні университетімізде «Наурызды ұлттық киіммен қарсымыз!» челлендж өтті.  Челленджге барлық оқытушылар, қызметкерлер және студенттер қатысты. Жастар ісі жөніндегі комитеттің белсенділері осы күні ұлттық киімдермен келген барлық қатысушыларды тәтті сыйлықтармен марапаттады. Әр халықтың өз салт-дәстүрлері бар, олардың маңызды бөлігі ұлттық костюмдер мен дастархан. Жарқын, күміс және алтынмен кестеленген, тастармен, ескі өрнектермен және отбасылық рецепт бойынша дайындалған ерекше тағамдармен безендірілген. Челлендж халық дәстүрлері мен әдет-ғұрыптарын насихаттауға бағытталған.

Фойеде киіз үй орнатылды, ол түрлі-түсті фотозона рөлін атқарды. Университет студенттері барлығына ыстық бауырсақ пен дәстүрлі наурыз көжеден дәм татып, барлығына сәл көңіл – күй, мейірімділік пен жылулық сыйлады. Университетте мерекелік атмосфера орнады: музыка, жылы құттықтаулар айтылды. Университет студенттерін университет қызметкерлері мен оқытушылары да қолдады.

Мерекелік іс-шараларын ұйымдастырғаны үшін декан орынбасарларын, КарИУ жанындағы техникалық-экономикалық колледждің басшылығын, жастар ісі жөніндегі комитет атынан алғыс білдіреміз.

Акция мен челленджге қатысушылар санитарлық-эпидемиологиялық нормаларды қатаң сақтады.

КарИУ баспасөз қызметі

19.03.2021, 15:47:34, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар