КарИУ студенттері Краснодар қаласында өткен халықаралық конференцияға қатысты.

[Дата публикации: 02.03.2021, 15:02:50, жариялауды: Әкімшілік]

ПИ-19 тобының студенті Комаров Владислав Александрович Кубан мемлекеттік аграрлық университетінің ( Краснодар қ., Ресей Федерациясы) ФМБОУ Жоғары математика кафедрасының 70 жылдығына арналған «Әртүрлі қызмет салаларындағы құбылыстар мен процестерді зерттеудегі математикалық модельдеу және ақпараттық технологиялар» атты Халықаралық ғылыми-практикалық конференцияға қатысты.

Владислав «Психологиялық-танымдық кедергілерді ескере отырып, математиканың кәсіби-қолданбалы бағытының бағдары» тақырыбында баяндама жасады. Баяндама “Жаратылыстану-ғылыми пәндер» кафедрасының доценті, педагогика ғылымдарының кандидаты Кукало Людмила Ивановна мен осы кафедраның аға оқытушысы Холодова Галина Михайловнаның жетекшілігімен дайындалды. Конференция жұмысына қатысқаны үшін Масаров Владислав қатысушы дипломын алды.

Конференцияға 40-тан астам адам қатысып, Мәскеу мемлекеттік технологиялар және басқару университетінің өкілдері баяндама жасады. К. Ж. Разумовский (Бірінші Казак университеті), Кубан казак Мемлекеттік азық-түлік индустриясы және бизнес институты, Жәңгір хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлық-техникалық университеті (Қазақстан Республикасы), Беларусь Мемлекеттік Октябрь Революциясы және ауыл шаруашылығы академиясының Еңбек Қызыл Ту ордендері (Беларусь Республикасы), Ташкент мемлекеттік техникалық университеті (Өзбекстан Республикасы).

Қатысушылардың баяндамалары математикалық талдау әдістерін қолдануға, аграрлық және ғылыми-техникалық саладағы оңтайландырудың математикалық модельдеріне, объектілерді басқарудың математикалық моделін әзірлеуге арналды. Ұсынылған жұмыстар оқытушылар мен студенттер қоғамдастығы арасындағы халықаралық байланыстарды дамытудағы маңызды қадам бола отырып, конференция ұйымдастырушыларының жоғары пікірлеріне ие болды.

Айта кету керек, Қарағанды индустриалық университетінің студенттері халықаралық конференцияларға белсенді қатысып, дайындықтың жоғары деңгейін көрсетуде.

КарИУ баспасөз қызметі

02.03.2021, 15:02:50, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар