ҚарИУ мен Астрахань мемлекеттік университеті арасындағы ынтымақтастық кеңеюде.

[Дата публикации: 11.03.2021, 18:06:39, жариялауды: Әкімшілік]

10 наурыз, 2021 жылы «Экономика және бизнес» кафедрасының оқытушылары мен ҚарИУ студенттері Әзербайжан мемлекеттік экономикалық университетінің «Экономика» кафедрасының аға оқытушысы Севда Мамедова өткізген «Бизнестің сыртқы және ішкі ортасы» онлайн-дәрісіне қатысты. Дәріс аясында қатысушылар кәсіпкерлікті құру модельдері, бизнесті жүргізуге әсер ететін факторлар туралы әңгімелеп, өнімді өндіру және сату жағдайларын талқылады.

Бұл іс-шараны Астрахан мемлекеттік университетінің халықаралық ынтымақтастық және дамытудың жобалық кеңсесі өткізді.

2020 жылы Астрахан мемлекеттік университеті COVID-19-қа қарсы халықаралық онлайн жобасын іске қосты. Жобаның басты мақсаты – коронавирус пандемиясының қиын кезеңінде серіктес университеттер арасындағы халықаралық академиялық ынтымақтастықты қолдау, бірыңғай халықаралық білім кеңістігін құру және студенттердің оқуға деген ынтасын сақтауға көмектесу. Біздің университет ұзақ жылдар бойы АМУ ынтымақтастықта жұмыс жасауда. Жобаның мәні – АМУ студенттері мен оқытушылары және шетелдік серіктес университеттер бірлескен дәрістерге, вебинарларға, пікірсайыс алаңдарына және «ASU Boiling Poin»t орталығының Leader-ID платформасындағы қашықтағы кездесулерге қатысады.

Мұндай онлайн кездесулер бір реттік болуы мүмкін немесе бір тақырып бойынша лекциялар, вебинарлар циклын ұсынады. Талқылауға арналған тақырыптар қазіргі ғылыми зерттеулерге және серіктес университеттердің оқу траекторияларына сәйкес келеді, студенттер үшін де, оқытушылар үшін де қызықты.

Коронавирустық пандемия халықаралық қауымдастық үшін қиын сынақ болып шықты: жаһандық халықаралық кеңістік қайтадан екіге бөлінді. Мұндай кездесулер бізге COVID-19 халықаралық онлайн жобасының бір бөлігі болуға және елдеріміздің шекараларын «ашуға» көмектеседі!

Бұл кездесуге Ресей, Қазақстан, Әзірбайжан, Болгария, Иран, Италия және Францияның серіктес университеттерінің 50 астам студенттері мен оқытушылары қатысты.

11.03.2021, 18:06:39, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар